Kur pavalgyti. Pilna burna (Kaunas)

Home / LAISVALAIKIS / Kur pavalgyti. Pilna burna (Kaunas)

Ganėtinai naujai atsidariusi užeiga Savanorių pr. 286, Kaune. Konceptas aiškus – greitas maistas. Tikrai neblogas marketingas facebooke, turbūt būtent jis ir privertė mane ten užsukti papietauti. Dažniausiai pietums turime valandą ar mažiau, o jei iki maisto dar reikia ir važiuoti tai pavalgyti reikia greitai.

Buvo gana šilta, o tam pačiam facebooke Pilna Burna skelbia, kad turi jaukią ir gražią terasą, todėl pasirinkau juos. Užbėgdamas už akių pasakysiu, kad terasa nei graži nei jauki, kokie keturi neaiškus staliukai aptverti juoda tvora. Bent man tai jauku tikrai nebuvo.

Pietums pasirinkau plėšytos kiaulienos burgerį, bulvytes ir Pepsi. Komplektukas kainavo, bijau sumeluot, bet apie 4,2 €. Prieš kokius 5-7 metus kai buvau ragavęs tik Mako ar Hesburgerio mėsainių tai šitas turbūt pasirodytų kaip koks kulinarijos šedevras, bet laikai nebe tie ir norint lietuvį nustebinti burgeriu, reikia labai pasistengti. Negaliu sakyti, kad neskanu, bet iš esmes nieko ypatingo ir specialiai važiuoti būtent dėl šio burgerio neverta.

Realiai mano vertinimo žąsys kažkur skraido ir bando nutupti, bet bijo. Stručiai slepia galvas į smėlį, todėl reikės ateityje sugalvoti savo vertinimo kriterijus.

Šiai dienai duosiu tiesiog 1 balą iš 5 ir tegul sau gyvena ir tobulėja.

 

One Comment

  • Doncė

    Tamstai dar labai pasisekė, kad bandelė nesupelijusi papuolė kaip man 🙂 Dabar supratau kodėl facebook atsiliepimai išjungti 🙂 London Grill ar Kuhne panašus mėsainis kelis kart skanesnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *