Serialai. The Big Bang Theory. How I met your mother

Home / LAISVALAIKIS / Serialai. The Big Bang Theory. How I met your mother

Ne veltui šie du serialai yra apjungti į vieną įrašą. Panašus formatas ir pateikimo būdas. Tokio formato serialai turi savo apibendrintą pavadinimą – sitcom (liet. situacijų komedija). Žinomiausias tokio tipo serialas Lietuvoje buvo senieji gerieji Draugai.  Tai gi tiems kam patiko Draugai, patiks ir šie du serialai.

The Big Bang Theory. Serialo veikėjai taip pat yra draugai, tik tiek, kad jie yra mokslininkai ir dirba universitete. Nuo serialo pradžios draugų kompanija yra prasiplėtusi, atsirado antrosios pusės, kurios kiek pagyvina veiksmą. Šis serialas vis dar yra „gyvas“ t.y. dar neuždarytas, dabar vyksta jau jubiliejinis dešimtas sezonas. Pažiūrėjau, kad Draugai kaip tik ir turėjo dešimt sezonų ir, kažkodėl galvoju, kad ir The Big Bang Theory reikėtų vyniotis, kol visiškai neišsisėme.
Vertinimas: 8,5/10, imdb – 8.3

How I met your mother. Serialo pagrindinė mintis ir idėja fix yra tėvo pasakojimas vaikams kaip jis susipažino su jų mama. Ir jau kai atrodo tuoj tuoj sužinosim kaip čia viskas buvo, atsakymo tenka laukti iš naujo, intriga yra išlaikyta iki pat paskutinio sezono, kurių buvo net 9, bet šitas serialas jau yra pasibaigęs, todėl galima imt ir sužiūrėti nuo A iki Z. Tėvo pasakojimuose visada figūruoja jo draugai, todėl serialas taip pat labai primena Draugus, ypatingai visiems patinka Barnis su savo fantastiškom frazėm ir „duok penkis“ variacijomis.

Vertinimas: 9/10, imdb – 8.4

Jei bendrai, tai labai „patogus“ pats formatas, nes serija trunka maždaug 20 minučių, todėl labai skaniai susivalgo su pašildyta vakariene ar sekmadienio pusryčiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *