Statistika

Home / TECHNOLOGIJOS / Statistika

Nepaslaptis, kad šitas puslapis prasidėjo kaip fromzero.eu ir turėjo tikslą skelbti informaciją ir naujienas apie SEO ir internetinį marketingą, tačiau ilgainiui puslapis transformavosi į vyroportalas.lt, o SEO reikalai buvo palikti kaip skiltis. Praėjus šiek tiek laiko galima paskaičiuoti viščiukus.

Pilnavertis puslapis startavo gruodžio 22d, t.y. prabėgo kiek daugiau nei mėnuo, kas pasiekta per tą laiką? Statistika nėra tokia kokios norėtųsi, bet viliuosi ilgainiui ji tik augs. Čia lankomumo statistika per pastarąjį mėnesį:

Yra viena linksmai išsišokusi diena, bet tai nuokrypis, dėl vykdytų darbų, kažkas paveikė skaitiklį ir jis priskaičiavo nesąmoningus lankytojus. Realiai šiai dienai turim vidurkį apie +/- 10 lankytojų, kuris yra ženkliai per mažas šnekant apie pinigus iš reklamos.

Per visą paminėtą laikotarpį kasdien išeidavo po viena straipsnį įvairiom temom, bet beveik visi lankytojai atėjo iš facebook, kur portalo puslapį „pamėgo“ apie 40 žmonių (realiai draugų, kuriems buvo nusiųsti pakvietimai). Todėl galima sakyti, kad srautas iš google paieškos ar kitų šaltinių kol kas nesigeneruoja. Dėl to kažką reikia keisti.
Šnekant apie pinigus tai negaliu sakyti, kad visiškai tuščia, bet pinigais to pavadinti irgi negaliu:

Taigi 6 euro centai jau balanse ir tai daugiau negu nieko. Išvados iš viso šito gali būti kelios: viską nutraukti, palikt kaip yra, bandyti kažką kardinaliai keisti.

Manau, kad šitas reikalas yra gana inertiškas ir mėnesio tam, kad nuspręst apie tendencijas turbūt per mažai, bet pirmam įspūdžiui susidaryti pakanka.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *