Kas tas Citybee?

Home / AUTOMOBILIAI / Kas tas Citybee?

Vilniečiams ir kauniečiams jau tapo įprasta mieste matyti zujančias „bitutes“, bet atvykėliams iš kitų miestų galbūt kelia nuostabą, tiek pavadinimas, tiek tokių mašinų gausa. Nežinantiems – Citybee, trumpalaikės automobilio nuomos paslauga.

Kaip tai veikia? Labai paprastai po miestą (daugiausiai prie prekybos centrų) išsibarsčiusios aikštelės, kuriose galima rasti city bee automobilius ir ten juos palikti. T.y. mobilios aplikacijos pagalba tu gali pažiūrėti kur kokie automobiliai yra ir jei netoli tavo vietos randi automobilį gali ji trumpam laikui rezervuoti ir nueiti iki jo. Jau būnant prie automobilio tos pačios programėles dėka gali automobilį atidaryti. Raktelius rasi viduje, užsivedi ir važiuoji kur tau reikia, o automobilį paliksi kitoje aikštelėje.
Kam to reikia? Pačiam kelis kartus teko važiuoti savaitgalį į miestą, nes tai žymiai pigiau nei taksi (tą patį atstumą įveikiau trys kart pigiau). Jei nori išlenkti bokalą alaus su draugais mieste ir nenori palikti savo mašinos nakvoti mieste, tai city bee puikiausias ir pigiausias variantas (važiuojant dviese-tryse jau pigiau nei mikriukas). Būna ir situacijų kai nuosava mašina servise, vėl gi padės city bee. O geriausias dalykas, kad nuomoti gali ir krovininę bitutę, pvz atvežti baldams.

Nuomonė. Man tai atrodo pažangu ir patogu.  Smagu kai tokie verslai ateina. Iš paslaugos pliusų dar įvardinčiau tokius dalykus, kad beveik visas miesto centras nėra paskirstytas į aikšteles, gali statyti beveik visur (aišku pagal taisykles), o parkingas nekainuoja nieko, todėl palik, kad ir raudonoj zonoj ir „nesuk“ smegenų. Pliusų yra daug, bet jie čia aiškus turbūt ir savaime, patogu, greita, pigu.

Kas iš minusų, tai negalima palikti Akropolio aikštelėje (Kaunas), nes ji daugiaukštė, tai po to kitas klientas nerastų mašinos. Taip pat, jei važiuoji ne į centrą, o tarkim į Šilainius reikia tiksliai pataikyti į aikštelės zoną. Buvo kartas kai nepataikiau, kelis metrus ir mašina neužsirakino, todėl teko vėl sukti ratus ir ieškoti vietos, tai papildomai iškart kainuoja. Reziume – žymiai labiau už nei prieš.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *