Kaip žiūrėti krepšinį?

Home / LAISVALAIKIS / Kaip žiūrėti krepšinį?

Na ką ir vėl krepšinio vakaras. Keli patarimai kaip žiūrėti krepšinį:

  1. Kai tik priešininkas pradeda varytis kamuolį ar daro dvižingsnį pradėkit rėkt „žingsniai!!“, „ar tu tai matei?!?!“, „kur žiūri teisėjai?“ ir visiškai nesvarbu buvo žingsniai ar ne.
  2. Teisėjai tai apskritai ne žmonės ir visi sprendimai nukreipti prieš tavo komandą turi būti pasitinkami kokiu nors įžeidimu teisėjo atžvilgiu.
  3. Jei tavo komandos žaidėjas nepataiko, tai tikrai ne šiaip sau, tikriausiai buvo „bauda“, todėl tai garsiai pranešk visiems žiūrintiems kartu. Nes taigi akivaizdu ir kaip gi teisėjai nemato. AKI-VAIZ-DU!
  4. Pirmo kėlinio vidurį kai komandą atsilikines keliais taškais jau pradėkit sakyt „taip ir sakiau, ir vėl pralaimės, jiems tik su Kupiškio Kavarsku žaist“ ir pan.
  5. Jei Jūsų palaikoma komanda visgi laimi pradėkit girti trenerį kaip jis gerai varo, išspaudžia maksimumą, bet būtinai nepamirškit komandai pralaimėjus išdergti tiek trenerį, tiek
   visą „luzerių“ komanda. Gauna pinigus, bet nesugeba laimėt nevykėliai. 1. Paklauskit aplinkinių, o kas su kuo čia šiandien žaidžia?
 2. Pasiteiraukit ar Štombergas dar žaidžia ar jau baigė karjerą
 3. Būtinai paleiskit nostalgijos gaidelę apie nuostabų Macijausko ar Karnišovo žaidimą ir, kad dabar tai tokių žaidėjų nėra.
 4. Jei varžybos bus labai įtemptos ir įdomios pradėkit šnekėt ir kalbint visus apie artėjančią vasarą arba pasakot anekdotus.
 5. Visada atsiminkit, kad savo laikais tarpklasinėse irgi gerai pajudėdavot.

O dabar žiūrėkit krepšinį teisingai tik visiškai atvirkščiai nei išvardinta šiuose punktuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *