Kur žiūrėti krepšinį?

Home / LAISVALAIKIS / Kur žiūrėti krepšinį?

Dažnam save gerbiančiam lietuviui, mėgstančiam krepšinį kaip ir priklauso kyla klausimas: kur žiūrėti tą krepšinį? Vienas sprendimas mokėti už Viasat Sport Baltic kabelinės televizijos tiekėjui ir nesukti sau smegenų. Kitas sprendimas tenkintis Žalgirio rungtynių vaizdo įrašu ir žiūrėti Lietuvos Rytą, Neptūną, Lietkabelį ir kitas komandas žaidžiančias Europoje per nemokamus kanalus.

Bet yra ir trečias, žiūrėti Žalgirio rungtynes Eurolygoje ir kartais net rinktines mačus tiesiogiai internetu. Aš jau kurį laiką tiek Žalgirio, tiek kitas Eurolygas rungtynes žiūriu viename puslapyje ir esu patenkintas kokybę (tfu tfu tfu).

Instrukcija:

  1. Reikės Ace player programos. Parsisiųsti čia. Nežinau kaip kitose naršyklėse, bet jei naudojat Chrome, instaliuojant programą paklaus ar įdiegti įskiepį į naršyklę. Spauskit taip.
  2. Toliau einam į rusišką puslapį: http://livetv.sx/
  3. Čia matysit labai daug transliacijų ir ne tik krepšinio, bet šnekant apie krepšinį reikia paspausti krepšinio piktogramą kairėje pusėje (pažymėjau raudonu stačiakampiu).
  4. Atsidarius puslapiui ieškom reikalingos transliacijos, kam labai sunku su rusų tai mėginkit ieškoti tokį žodį – Жальгирис (Žalgiris).
  5. Šiandien Žalgiris žaidžia prieš CSKA, tą nuorodą ir spaudžiam.
  6. Atsidariusiame lange ieškom trečios skilties kur matosi AceStream pavadinimas.
  7. Renkam mums reikiamą vėliavą ir jei neatradot lietuviškos nebijokit, tinka tiek latviška, tiek estiška. Kartais vėliavos vietoje būna klaustuko ženklas, tikriausiai čia irgi bus mums tinkamas parinkimas. Tam, kad atsidaryti video spaudžiam šalia esančias rodyklytes . Kaip tik šiandienos atveju ir rodo latvišką vėliavą.
  8. Paspaudus turėtų atsidaryti Ace Player ir praktiškai viskas. Tik tiek, kad broliukas latvis šnekės, kad ir broliška, bet ne visai suprantama kalba. Išeitis taip pat yra. Tiesiog playerio lange spaudžiam dešinį peles mygtuką, ir parenkam Garso takelį. Viskas žiūrim.
  9.  Kartais norint pažiūrėti kitas Eurolygas varžybas gali nebūti lietuviškos transliacijos, todėl galima žiūrėti anglų, rusų ar ispanų kalbom. Kartais net ir įdomiau.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *