Serialai. Narcos

Home / LAISVALAIKIS / Serialai. Narcos

Vienas geriausių būdų prastumti laiką būnant namie, ypatingai tinka visiems kas negali virškinti „24 valandų“ ir kitokių žiauriai įdomių ir intelektualių televizijos laidų, yra serialų žiūrėjimas. Iš vienos puses irgi nenaudingiausias laiko praleidimo būdas, bet būkim biedni, bet teisingi, ne visad yra noro užsiimti savišvieta, tvarkytis, remontuotis ar užsiimti kitais naudingais dalykais. Kartais norisi pailsėt ir patinginiauti. Vyroportalas per savo gyvenimą matęs ne vieną serialą, todėl padės tiems, kurie negali apsispręsti kokį serialą žiūrėti. Karts nuo karto išmesim matytų serialų apžvalgas

Narcos

Pradėsim apžvalgas nuo pastaruoju metu labai populiaraus serialo Narcos. Gana jaunas serialas, nes turi kol kas tik du pilnus sezonus (serialų lygmeny labai nedaug), bet jau yra anonsuotas ir trečiasis sezonas. Tikrai įtraukiantis veikalas apie turbūt žymiausią mūsų amžiaus narkotikų baroną kolumbietį Pablo Escobar.
Nors serialas šiek tiek pagražintas, tačiau daugiau mažiau kurtas pagal realius įvykius ir net tam tikrais klausimais konsultuojantis su Escobaro sūnumi. Tai dar labiau įtraukia ir sprogdina smegenys, bežiūrint dažnai tenka paklausti savęs ar rimtai taip galėjo būti, tačiau panaršius šiek internete, supranti, kad tikrai taip galėjo.

Serialas pasakoja apie beprotiškus turtus, narkotikus, kartelių kovas, kovas su policija ir t.t. Siužeto peripetijų nepasakosiu, nes tai reikia pamatyti pačiam.

Vertinimas: 10/10, imdb – 8,9.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *