Vestuvių planavimas. Sužadėtuvės

Home / MIX / Vestuvių planavimas. Sužadėtuvės

Internete daug rašliavos apie vestuves ir jų planavimą, bet daugiausiai jų tokių moteriškų arba rašytų moterimi. Vyroportalas pabandys praskiesti tą informaciją savo vyriškom įžvalgom ir mintimis, nes pats dabar yra viso šito šurmulio epicentre, todėl kaip sakant iš pirmų lupų.

Ne paslaptis, kad vestuvėms reikia dviejų žmonių, bet jei jau mintis kyla ieškoti ir skaityti tokius straipsnius tai turbūt šitas punktas yra įgyvendintas. Kitas dalykas yra privedimas prie pačių vestuvių ir jis būna dvejopas. Vienas variantas dviejų protingų, suaugusių žmonių, jau dažniausiai gyvenančių dviese, sprendimas, kad nešam popierius ir darom, viskas reikia, pribrendom. Kitas variantas tradicinės piršlybos su žiedu, su klausimu ir atsakymu.

Vyrai, primigtinai linkiu pribręsti prie šiuo žingsnio, daryti jį apgalvotai ir visgi rinktis antrą variantą. Patikėkit Jūsų moteris įvertins, ir pastangas, ir žiedą, ir akimirką. Tai parodo jos svarbą Jūsų gyvenime, tai atskleidžia kortas ir ketinimus. Ji gimdys Jums vaikus, pasistenkit ir Jūs dėl Jos.

Žiedas

Žiedą rinkausi gana atsakingai, aplankiau trys juvelyrus, peržiūrėjau nemažai žiedų tiek gyvai tiek internete. Visų pirmą reikia žinoti žiedo dydį, viskas yra paprasčiau kai antroji pusė jau turi vieną kitą žiedą, tu žinai ant kuriuo piršto juos nešioja ir maždaug pagal tai nunešus žiedą pas juvelyrą spręsti apie dydį. Metodikų yra įvairių, bet, davai, pasistenk tuos matavimus padaryti taip, kad jį nesusivoktų (staigmenos faktorius labai svarbus). Daryk tai arba labai iš anksto, kad spėtų pasimiršti arba subtiliai, žaidimo forma arba jei yra kitų žiedų tai praktiškai ir taip nepastebės. Ant kurio piršto reikia dėvėti sužadėtuvių žiedą nuomonės išsiskiria, bet dažniausiai tai būną bevardis kairės rankos pirštas.

Gerai, žinai dydį, reikia formos, tipo, spalvos, modelio. Realiai per metus ar kelis kiek esat pažįstami vistiek žinai kas ji per žmogus ir ką jį mėgsta. Aš rinkausi daugiau mažiau klasikinį balto aukso žiedą su deimantine akute. Kiek žmonių tiek nuomonių, bet aš žiedą gaminausi pagal užsakymą, nes čia irgi šioks toks įprasminimas, bet, jei spaudžia laikas gali pirkti ir pagamintą. Kainos realiai svyruoja ir svyruoja nemažai, aišku jas labai įtakoja svoris, dydis, akutė. Etikos sumetimais, galbūt savo žiedo kainos nerašysiu, bet sakykim, kiek daugiau nei minimali alga, bet ne kainoje čia esmė.

Grįžtant prie juvelyrų, tai nenusigąskit, nors atrodo, kad jų darbas surištas su prabanga, auksais ir deimantais, bet jų darbo vietos yra gana netvarkingos ir visai neprabangios, dažnai įsikūrę kokiam prekybcentry ar rūsyje. Tai jei taip radot, tai viskas čia gerai. Kaip ir minėjau buvau aplankęs trys juvelyrus, du panašaus pobūdžio iš kurių ir rinkausi ir vieną atgrasų ir keistą menininką, kuris siūlė tokį didžiulį žiedą darytis. Kadangi pinigų už reklamą man kol kas niekas nemoka, tai nereklamuosiu, bet jei kas susidomės klauskit komentaruose. Beje veiksmas vyksta Kaune, todėl ir juvelyrai iš Kauno.

Vieta
Dėl vietos pasirinkimo tai sakyčiau du keliai, arba tai vieta kuri Jums kažką reiškia (pirmas pasimatymas, bučinys, kažkoks įvykis ar pan) arba kažkokia nauja, graži, pakankamai romantiška vieta. Galvok tik apie Ją ir save, ar tau reikia minios ir žiūrovų ar reikia intymumo ir būti dviese. Aš rinkausi antrąjį variantą, mano nuomone, tai yra dviejų žmonių akimirka. Vietą galiu išduoti, ne paslaptis. Olando kepurė. Vasara Olando kepurė galbūt sulaukia ir daug lankytojų, tačiau žiemos pradžioje žmonių beveik nėra, o vaizdai fantastiški. Ošiantį jūrą, skardis, pušys ir visą tai sudaro labai gražų bendrą vaizdą.

Data 

Kaip jau ir sakiau, manau, idealiausiu atveju viskas turi vykti netikėtai Jai, taip yra žymiai įdomiau. Todėl jei organizuoji išvyka kažkur, kur pasipirši, labai lengva pasislėpti po kažkokia reikšminga data, metinės, gimtadienis, Valentino diena ir t.t. Mano atveju tai buvo draugystės metinės, todėl suorganizuota kelionė prie jūros labai nenustebino, o kiti planai buvo laikomi paslaptimi iki pat akimirkos.

Žodžiai

Jei tau atrodo, kad tu nesijaudinsi, pamiršk, taip nebus. Širdis plaks, balsas drebės, todėl, kad nepamiršti iš anksto sugalvoto teksto, tiesiog negalvok jo, ekspromtu sakyk viską ką galvoji, svarbiausia būk nuoširdus, ji tai matys ir įvertins.

Paskutinis dalykas, ką norėčiau pasakyti, tai neapsiribok tik pačių pasipiršimu, sugalvok ir apgalvok bent jau šią dieną, kad ji būtų šiek tiek įdomesnė ir įsimintinesnė. Padaryk šventė jai ir sau, nes duok dieve, tokią dieną gyvenime turėsi tik vieną. Šiam kartui iš manęs tiek, dabar vyksta vestuvių planavimas, apie kuriuo eigą su savo įžvalgom bandysiu pasidalinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *