Stalo žaidimai. Beaver Gang

Home / LAISVALAIKIS / Stalo žaidimai. Beaver Gang

Kaip paįvairinti pasisėdėjimą su draugais, kad tai nebūtų eilinis vakaras prie stalo su užkandžiais ir gėrimais. Kartais tam padeda įvairūs stalo žaidimai, kurių dabar labai plati įvairovė ir panašu, kad stalo žaidimai vėl tapo labai populiarūs ir išgyvena antrą jaunystę. Žiūrint į žaidimų kainas jos kartais atrodo tikrai nelabai adekvačios, todėl tam, kad nupirkti žaidimą, verta už jį prašomų pinigų, vyroportalas apžvelgs pačių bandytus žaidimus ir patars ar žaidimas vertas Jūsų dėmesio. Pradėsim apžvalgų seriją nuo kortų žaidimo Beaver Gang.
Beaver Gang

Nepasakosiu smulkiai taisyklių, pamėginsiu atpasakoti veiksmą ir įspūdžius. Tai gi Beaver Gang kortų stalo žaidimas, todėl nėra itin didelis ir brangus. Pažiūrėjau kainas tai svyruoja tarp 8-10 €, todėl tikrai įperkamas. Žaidimą gali žaist nuo 2 iki 6 žmonių. Žaidimo esmė – surinkti kuo mažiau taškų. Taškai skaičiuojami, pagal užrašytus taškus ant surinktų kortų.

Žaidimo pradžioje kiekvienas žaidėjas gauna po 4 kortas, kurios užverstos padedamos prieš jį. Prieš pradedant žaidimą kiekvienas gali pasižiūrėti dvi savo kraštines kortas ir jas įsidėmėti. Stalo viduryje padedama likusių užverstų kortų kaladė ir viena atversta korta, žaidėjai gali atlikti tokius veiksmus:

  • Paimti atverstą kortą ir pakeisti ją su vieną iš savųjų (gali su jau savo matyta kraštinę kortą arba su nematytom vidurinėmis)
  • Paimti užverstą kortą nuo kaladės viršaus ir ją pasižiūrėjus nuspręsti ar apkeisti ją su viena iš savųjų ar atsisakyti jos ir padėti atverstą į stalo vidurį.

Tam, kad būtų dar šiek tiek linksmiau yra kelios specialios kortos, viena leidžia apsikeisti korta su bet kuriuo žaidėju, pažiūrėti vieną savo kortą arba dvigubo ėjimo galimybė (galimybė traukti kortą iš kalades du kartus).

Žaidimas baigiamas tada kai vienas iš žaidėju pabeldžia į stalą ir skelbia, kad jis nori daryti skaičiavimą, tada likę žaidėjai atlieka savo paskutinius ėjimus ir žaidimas baigiamas, skaičiuojami taškai. Kas surinko mažiausiai tas laimėjo (yra tam tikros lengvos taisyklės, bet nesiplėsiu).

Tačiau žaidimą laimi ne vieno tokio etapo nugalėtos, o 6-ių, rezultatai surašomi į lentelę ir galiausiai skaičiuojamas bendras taškų skaičius, kuris turi būti kuo mažesnis.

Vertinimas. Žaidimas vertas dėmesio. 8/10

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *