Be 5 minučių vedę

Home / LAISVALAIKIS / Be 5 minučių vedę

Vyro portalui pasisekė, arba žvelgiant jau dabar istoriškai tai gal ir nelabai, apsilankyti išankstiniame naujo lietuviško filmo „Be 5 minučių vedę“ seanse. Oficiali premjera tik šiandien, o vyro portalas jau matę. Ir realiai dėl to gailisi.

Nežinau, kaip vadinasi tas jausmas, kai tau nepatogu ir dar labai gėda, bet ne dėl savęs. Galbūt – svetima gėda. Režisierius, scenarijaus autorius ir prodiuseris prieš seansą sakė, kad filmo biudžetas labai mažas ir čia yra tas dalykas, kuris gali pateisinti šį filmą, bet galbūt tai jau nebepateisinama.
Ar reikia su tokiu filmu lįsti į didžiuosius ekranus? NE. NE. Dar karta NE. Paprastai filmų aprašymai yra šiek tiek apie idėją, šiek tiek apie scenarijų, aktorius, bet šį kartą nėra ką šnekėti. Aš labai nemėgstu būti toks aštrus, nes tai vistiek yra žmonių darbas, norai ir ambicijos ir kaip kiti sakytų – „jei toks kietas padaryk geriau“, bet šį kartą kitaip neišeina. Prisipažinsiu kelis kartus nusišypsojau, bet tik dėl to keisto jausmo, negi tu tai pasakei/padarei, ar tu rimtai? Angliškam slenge tai vadinama awkward, lietuviai dabar naudoja žodį „medinis“ arba moderniau haštag #medinis, nes Orlausko aka Zakarausko „jumoras“ leidžia tik gūžčioti pečiais ir po truputį slėptis kažkur po kėdėm.

Atsiprašau kūrėjų, bet tikrai labai nerekomenduoju leisti pinigų ir laiko šiam filmui, o kūrėjams linkiu nenusiminti ir galbūt pabandyti dar, bet prieš einant į kino salės šiek tiek pagalvoti ar filmas vertas ten būti ir ar jį turi pamatyti žiūrovas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *