WordPress ir FaceBook susiejimas

Home / TECHNOLOGIJOS / WordPress ir FaceBook susiejimas

Kaip ir minėjom pavyko susieti WordPress ir Facebook paskyras ir tokiu būdu vos tik naujas įrašas atsiranda vyroportalas.lt, jis iškart padalinamas ir FaceBook profilyje. Kaip registruoti FaceBook puslapį jau rašyta anksčiau, todėl nesikartosiu.
Kaip visad prieš pradedant pasakau, kad šitas būdas nėra vienintelis geras, čia tik viena iš galimybių. Aš naudojau įskiepį (plugin) Social Media Auto PublishJei rankos auga iš teisingos vietos ir jau kylo klausimas kaip susieti paskyras, tai su įskiepio diegimu problemų būti neturėtų. Paleidžiam plugino, valdymo panelę ir bandom nustatinėti.

Bet vos tik pradėję turim stabdyti. Pirmos dvi eilutės klausia Application id ir Application secret. Ką tai reiškia suprasti sunku, bet šalia turim paaiškinimo mygtuką su nuorodą. Jei trumpai, tai reikia sukurti „appsą“ ir į tas eilutes įrašyti jo duomenis. Galbūt niuansų ir nepasakosiu, nes ir pats dariau, metodu, kuris verčiant iš rusų kalbos vadinamas „mokslinio baksnojimo metodu“. Visą informaciją randama pateiktoje nuorodoje. Tolimesni nustatymai yra jau tik „siemkos“ lyginant su „appso“ kūrimu. Svarbu pasirinkti, kuriame puslapyje informacija bus dalinama, asmeniniame ar puslapio paskyroje. Taip pat pasirinkti įrašant kokio pavidalo turi būti paskelbiamas facebook įrašas. Spaudžiam save. Jei reikia sujungti su kitom socialinių tinklų paskyrom, yra ir tokia galimybė, bet kol kas nenagrinėjau, nes neturiu poreikio.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *