LED lempučių pranašumai

Home / NAMAI / LED lempučių pranašumai

Pastaruoju metu LED lemputės tampa vis populiaresnes. Jas naudoja namuose, mokyklose, gydymo įstaigose, jos apšviečia gatves.

Kame gi LED lempų ypatumai, ar iš tikro jos tokios geros ir naudingos. Ar gali jos pakeisti mums įprastas lemputes? Tokios lemputės ekonomiškos, pigios ir tarnauja ilgai. O visų svarbiausia, kad jos yra energiją taupančios. Būtent šios savybės užtarnauja joms populiarumą, nes žmonės linkę taupyti.

LED lempučių privalumai

Ilgas darbo laikas. Tokios lemputės ilgaamžiškos, todėl keisti jas tenka rėčiau, nei įprastas lemputes. Tuo pačiu jos ir ekonomiškesnes, nes pigiau vieną kartą nupirkti LED lempą, kurį tarnaus ilgą laiką, nei pastoviai keisti įprastas lemputes.

Ryškumas. Viena lemputė geba apšviesti didesnę patalpą, naudodama žymiai mažiau elektros energijos. LED lemputė naudoja apie 10W energijos, tuo metu kaitrinė lemputė naudotų apie 100W.
Saugumas. LED lemputės nekaista kaip įprastos lemputės, todėl yra saugesnės. Jas galima naudoti pirtyje ar baseine, nes jos nebijo drėgmes.

Tolydus švytėjimas. Tokios lemputės neturi mirgėjimo. Todėl, akis nuo tokios šviesos nepavargsta, tokių lempų šviesa maloni akiai. Beje, būtent dėl mirgėjimo nebuvimo tokias lemputės diegia mokyklose ir gydymo įstaigose.

Galios reguliavimo galimybė. Turint noro, galima savarankiškai reguliuoti LED lempučių apšvietimo galią.

Formų ir spalvų įvairovė. Egzistuoja įvairių tipų, dydžių ir spalvų LED lempučių. Todėl jas dažnai naudoja meniškam dizaino apšvietimui (pvz. nišų sienose apšvietimui).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *