#19 AdSense kodo įterpimas į WordPress

Home / TECHNOLOGIJOS / #19 AdSense kodo įterpimas į WordPress

Kaip ir žadėjau praeitame įraše šiandien aprašysiu, kaip įterpti AdSense reklamos bloko kodą į WordPress puslapį. Iš esmės galimi variantai yra du: vienas rankinis, kitas daugiau/mažiau automatinis. Yra begalės įskiepių (plugin) skirtų patogesniam reklamos įterpimui į puslapį, bet aš jų nečiupinėjau, kol kas pasirinkau paprastą kodo įdėjimą ranka. Ateityje galbūt pribręs reikalas kažką automatizuoti, bet kol kas nelabai yra poreikio.

Iš kur gauti AdSense reklamos kodą? Visų pirmą kodą gaunat iškarto kai sukuriamas reklamos blokas, bet jei langą uždarėt ir reikia kodo, jis pasiekiamas štai čia:

adcode

Gautas AdSense kodas turi tokį pavidalą:

„<script async src=“//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js“></script>
<!– Header –>
<ins class=“adsbygoogle“
style=“display:inline-block;width:555px;height:53px“
data-ad-client=“ca-pub-7109540018457941″
data-ad-slot=“8981343514″></ins>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
</script> „

Dabar reikia sugalvoti kur mes norime įterpti kodą ir bandom tai įgyvendinti. Šiuo atveju mano puslapis geras pavyzdys, nes yra tris skirtingos vietos kur įterptos reklamos.Header. Viršuje prie pavadinimo. Tam, kad įterpti kodą į tą vietą mums reikia prisijungti prie savo wordpress paskyros ir atsidaryti Editor langą, kurį rasim Apperance submenu. Pasirenkam Theme Header failą ir įterpiam reikiamoj vietoj savo kodą. Galbūt, kad pataikyt į reikiamą vietą reikės pakopijuoti į vieną ar kitą puslapio kodo vietą.

adwordpressSidebar. Šoninis puslapio meniu. Tas pats Apperance, pasirenkam Widgets ir į Sidebar įtraukiam Text widget (net nežinau kaip lietuviškai pavadinti, tiesiogiai verčia kaip „valdiklis“). Toliau įkopijuojam į Text langą savo kodą ir išsaugojam. Patį widget’ą galim pertempt kur mums reikia, aukščiau ar žemiau.

adsidebar

Tekstas. Ir paskutinė vieta kur mano puslapyje įterpta reklama yra pats įrašo vidurys. Čia viskas dar paprasčiau. Rašant tekstą, lango viršuje spaudžiam text ir reikiamoj vietoj įterpiam reklamos tekstą.

adpost

Kol kas viskas gan paprasta ir be jokių pluginų, ateityje jei prireiks ir išbandysiu vieną-kitą, būtinai informuosiu ir pasidalinsiu informacija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *