#17 Registracija AdSense baigta

Home / TECHNOLOGIJOS / #17 Registracija AdSense baigta

Šampano purslai, fanfaros, fejerverkai! Po nesėkmingo pirmojo bandymo aš tespėjau įkelti vieną įrašą ir dar kartą pakartotinai paspaudžiau „submit“ mygtuką AdSense paskyroje. Šį kartą ilgai laukti nereikėjo ir jau vakar gavau laišką, kad puslapis tvirtinimas ir patikrinimas baigtas. Šį kartą viso laiško necituosiu, tik kelis pagrindinius sakinius:“Congratulations! Your account is now fully approved.“, „Welcome to AdSense! We look forward to a long and successful partnership together.“ Dar laiške yra gražus mėlynas mygtukas started, kurį paspaudus ir prisijungus prie paskyros matom gražų akiai vaizdą:

adsense14

Kitas džiugus dalykas, kad prieš kelias dienas rašiau apie tikslų ir uždavinių vykdymą ir jau šiandien sulig sėkminga registracija įvykdžiau dar vieną uždavinį.
Prisijungus prie AdSense platformos matau štai tokį vaizdą:

adsense15

Pagaliau aš viduje, skaičiukai su daug nulių kol kas dar motyvuojantys, žiūrėsim kaip bus laikui bėgant. Dabar prasidės derinimo darbai ir tolimesnis mokymasis kaip apdoroti skelbimų blokus ir kokius nustatymus, spalvas, reklamų davėjus pasirinkti ir kaip tai įtakoja lankytojų elgesį. Let’s go.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *