#15 Tikslai ir uždaviniai. Vykdymas

Home / TECHNOLOGIJOS / #15 Tikslai ir uždaviniai. Vykdymas

Progresą ir tolimesnį judėjimą kol kas labai stabdo tas, kad nesulaukiu jokio atsakymo iš AdSense dėl registracijos. Viskas padaryta, bet nei į užklausą nesureagavo, nei registracijos statusas pasikeitęs. Kol kas rodo, kad puslapis peržiūrimas, bet rašo, kad tai paprastai daroma apie 3 dienas (nors forumuose skaičiau, kad užtrunka net iki mėnesio).

adsense13

Tai kol man neleidžiama rašyti apie registravimo ir derinimo procesą, nes paprasčiausiai nesuteikiama prieiga, apžvelgsiu situacija su iškeltų tikslų ir uždavinių vykdymu praėjus kiek daugiau nei mėnesiui nuo starto.  Realiai prie tikslų nepriartėta praktiškai nei kiek, pasikartosiu kokie jie buvo:

#1 Pasiekti 100 unikalių lankytojų per dieną rodiklį
#2 Uždirbti 10 eurų iš adsense
#3 Publikuoti 50 įrašų
Pirmas punktas. Šiai dienai šiokį tokį srautą išeina sukurti tik pasidalinus facebook įrašu ant savo sienos ir tai matosi statistikoj. Kitom dienos, tie keli unikalūs lankytojai realiai esu aš pats prisijungęs iš skirtingų vietų.

statistika

Tai gi kol kas situacija graudi ir optimizmo nepriduoda, bet kaip sako „Maskva ne per dieną pasistatė“. Žiūrint toliau antras punktas kol kas lieka utopinis, nes AdSense ne tai, kad uždirbt neduoda, bet kol kas net užsiregistruoti neleidžia. Trečias punktas po truputį vykdomas, bet kiek matau pagal likusį laiką ir šiai dienai publikuotų įrašų skaičių, irgi vargiai bus įgyvendintas 100 procentų.

Uždaviniai. Pasikartosiu kokie jie buvo:

#1 Užregistruoti domeną
#2 Užsiregistruoti svetainės talpinimo sistemoje
#3 Užsiregistruoti adsense sistemoje
#4 Įdiegti skaitliuką lankytojų stebėjimui
#5 Nuolatinis tūrinio atnaujinimas
#6 Nuolatinė puslapio priežiūra ir aptarnavimas.

Čia kiek lengviau ir abstrakčiau. Pirmas, antras ir ketvirtas įgyvendinti pilnai. Trečias pusiau – aš savo dalį padariau, laukiu Google veiksmų. O penktas ir šeštas abstraktūs, kurie kaip ir vykdomi, o gerai ar blogai jau pasakyti sunku. Pagal lankytojų srautą galima būtų manyti, kad nepakankamai.

One Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *