#14 Semantinio branduolio sudarymas

Home / TECHNOLOGIJOS / #14 Semantinio branduolio sudarymas

Visą savaitę vis bandau prieiti prie žadėto ir anonsuoto šio puslapio semantinio branduolio sudarymo. Skaitau literatūrą, bandau pradėti, bet vis patiriu fiasko. Dabar sugalvojau, gal kaltas pats puslapio konceptas, dizainas. Semantinis branduolys sudaromas tokiu būdu, kad pagrindiniai raktiniai žodžiai „atitektų“ pagrindiniam puslapiui, mažiau svarbus vidiniams puslapiams ir t.t. Pas mane gi to nėra, yra atskiri įrašai, kurie kaip ir gaunasi ir yra atskiri puslapiai, kartais net visiškai skirtingo turinio ir tematikos. Todėl darant vieną semantinį branduolį visam puslapiui raktažodžių sąrašas gautųsi be galo ilgas, vos iš kelių temų žodžių, jis gavosi  apie 900 žodžių ilgio, bet toliau nebetęsiau. Realiai, kad semantinis branduolys pradėtų veikti, reikia sukurti po atskirą puslapį (įrašą) 3-4 raktažodžiams. Tai yra nerealu vienam žmogui ir rašyt dėl rašymo irgi nesinori.

Sprendimas. Gal iš nemokšiškumo, gal iš tingulio priėmiau sprendimą, parinkinėti raktažodžius ne visam puslapiui iškarto, o atskiram puslapio įrašui. O kas žino, gal taip net geriau. Kiek susidariau įspūdį vienas lengvesnių raktinių žodžių parinkimo įrankių yra jau mano minėtas Google KeyWordPlanner. Daug kur sutikau patarimą visų pirmą optimizuoti puslapį pagal žemos konkurencijos ir žemo dažnumo raktinius žodžius. Taip ir mėginsiu daryti.
Prieš paliečiant visą SEO optimizacijos reikalą iš šono viskas atrodo gana paprastai, bet kai pradedi gilintis supranti, kad nesupranti nieko ir nežinai kas kaip veikia.

P.S. Dėl AdSense registracijos kol kas nieko gero – jokių žinių, vakar jau neištvėręs parašiau jiems laišką ar viskas čia tvarkoj.

    

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *