#11 Registracija AdSense

Home / TECHNOLOGIJOS / #11 Registracija AdSense

Tai kaip gi užsidirbti iš Google AdSense? Manau, mažų mažiausiai reikia užsiregistruoti sistemoje, nešnekant jau apie puslapio turėjimą. Registracija tikrai sudėtinga nepasirodė, bet visgi prabėgsiu per visus registracijos žingsnius paeiliui.

REGISTRACIJA AdSense

Dedam pirmą žingsnį ir spaudžiam čia, papuolam į pirmąjį registracijos puslapį, kuris atrodo štai taip:

adsense1

Spaudžiam žalią mygtuką „SIGN UP NOW“ ir pereinam prie antrojo žingsnio:

adsense2
Čia jus galit pasirinkti ar kurti naują Google paskyrą ar naudotis jau turimą. Nežinau ar yra racijos kurtis naują paskyrą ir lygiai taip pat nežinau kiek žmonių kažkiek glausčiau draugaujančių su kompiuterių dar neturi Google paskyros. Todėl, manau, paprasčiausias sprendimas spausti „Sign In“ ir jungtis su savo jau turima paskyra, kaip padariau ir aš. Prisijungus sekantis žingsnis surašyti puslapio adresą ir pasirinkti pagrindinę puslapio kalbą, kas mano atveju buvo kiek sunkiau, bet pasirinkau Lietuvių.

adsense3

Na ką sveikinu didžioji dalis jau įveikta, beliko supildyti asmeninius duomenis ir bus praktiškai baigta:

adsense4

Duomenys turi būti korektiški ir tikslūs, dėl pinigų išvedimo ir saugos dalykų. Reikia suvesti tiek adresą, tiek telefoną, nes nesuvedus toliau nepraleis. Sužymim varnelėm kokius Google naujienlaiškius norim gauti (jei norim išvis) ir spaudžiam „Submit my application“. Beliko uždėti vieną varnelė ant nuostatų ir sąlygų ir viskas.

adsense5

Prisipažinsiu neskaičiau jų, nes „who cares?“ vistiek jokio punkto toks menkas žmogus kaip aš nepakeisiu, tai arba tu in arba out :). O dabar lieka laukti, Google svarstys mano kandidatūrą ir savaitės bėgyje atsiųst elektroniniu paštu savo verdiktą. Čia panašiai, kaip darbo paieškose: „Mes Jums paskambinsime“ ir tada lauki ar tikrai paskambins ar nepatikai.

adsense7

Žiūrint iš Google pusės, kažkoks „noname“ puslapis, su 10 straipsnių, susikūręs prieš trys savaites, bando lyst čia tarp reklamos gigantų ar mums jo reikia? Galbūt ir ne, bet kitą vertus, o kodėl ne, koks skirtumas. Realiai dabar tokia keista kryžkelė, puslapis kaip ir buvo kurtas galvojant apie AdSense, o dabar ims ir nepriims ir kas tada?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *