#10 Trijų savaičių apibendrinimas

Home / TECHNOLOGIJOS / #10 Trijų savaičių apibendrinimas

Praėjo trys savaitės nuo puslapio starto ir kol kas viskas klostosi panašiai taip kaip ir tikėjausi, įdiegiau ką turėjau įdiegti, bet lankytojų srauto nematyti. Taip ir galvojau. Vis skaitau, ką ir kaip daro kiti, kaip daromas tas SEO, kaip optimizuoti. Yra daug strategijų kaip pritraukiamas srautas, bet kažkodėl dažniausiai sutinku nuorodų „taktika“. T.y. vienas ir tas pats žmogus turi 20-30 nedidelių puslapių panašia tematika ir jie tarpusavyje susipina nuorodom. Skaitant tekstą viename puslapyje tu randi nuorodą apie įdomų tos pačios tematikos straipsnį kitame puslapyje ir ją paspaudi ir taip pereini į kitą to paties autoriaus puslapį ir taip tu sugeneruoji srautą jau dviejose puslapiuose. O jei dar paspausi Adsense reklamą, jau žiūrėk ir kapsi pinigėlis autoriui. Taip pat sako, reikia net ir vienam puslapyje daryti vidines nuorodas į straipsnius.  Tai bandysim daryti ateityje, jau užsiregistravus Adsense.

Bandžiau pasinaršyti internete ir surasti motyvacijos tolimesniam darbui, tačiau daugumoj randu informacijos apie tai, kad viskas sunku ir kažką pasiekti pavyks ne kiekvienam. Radau kelis panašius topus, su daugiausiai iš adsense uždirbančiais, bet iki tokio lygio aš nežinau kokį kelią reikia įveikti. Šiai dienai minimalų srautą pavyksta sugeneruoti tik pasidalinus įrašu su draugais facebook. Žmonių iš šono, per paieškos sistemas dar nesulaukiau.
Susidariau nuomonę ir galiu pasakyti tiems, kurių tikslas yra „papildomi pinigai internete“, „uždarbis internete“, „lengvi pinigai“ ir t.t. tai šitas būdas per daug tolimas, sudėtingas ir tikrai nelengvas todėl nežinau ar verta investuoti savo laiką į visą tai.

Šiandien dar skaičiau žmogaus uždirbančio iš Adsense interviu, kuriame sako, kad reikia turėti SAVO strategija. Nereikia klausyti kitų, reikia mokytis pačiam ir žinoti kaip ir ką tu darai ir taip siekti savo galutinio tikslo. O aš žinau – kitas įrašas tai bus registracija Adsense.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *