#5 Raktiniai žodžiai ir SEO optimizavimas

Home / TECHNOLOGIJOS / #5 Raktiniai žodžiai ir SEO optimizavimas

Turim hostingą, domeną, tūrinio valdymo sistemą, apibendrinant – turim pilnai funkcionuojanti puslapy.  Toliau mums reikia sėkmingai pildyti tūrinį ir bandyti pritraukti kuo didesnį lankytojų srautą. Tai mums padės daryti stebuklingas žodis SEO, raktiniai žodžiai ir kitos mandrybės. Bėda yra tame, kad pats apie tai mažai ką išmanau, todėl skaitysim ir mokysimės kartu, eigoje.

Taigi kas yra SEO? SEO tai trijų angliškų žodžių trumpinys – Search engine optimization, lietuviškai būtų optimizavimas/-cija paieškos sistemoms. Šiek tiek plačiau, tai toks optimizavimas leidžia paieškos sistemas naudojantiems žmonėms surasti būtent Jūsų puslapį. Čia jei šnekėt enciklopediškai, bet žinoti apibrėžimą nepakaks.

Jau pradėjau skaityti literatūrą, šiek tiek gilintis ir vis labiau pradedu suprasti, koks tai darbas, ne veltui yra darbo pozicijos ir net mokslai susiję būtent su SEO optimizacija. Dabar nepradėsiu krauti visos tos informacijos, bandysiu išdėlioti per kelis busimus straipsnius apie tai kokie būna raktiniai žodžiai, kaip juos reikia tikrinti, kaip komponuoti ir t.t. Iškarto matau, kad paprasta nebus.
Mažais žingsneliais judu link registravimosi adsense sistemoje, bet dar noriu prikaupti šiek tiek straipsnių, kad puslapis neatrodytų toks nuogas ir naujas. Manau, sekantis žingsnis po SEO ir „keywordų“ aprašymo, būtent ir bus registravimasis adsense sistemoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *