#1 Pradžia. Tikslai ir uždaviniai

Home / TECHNOLOGIJOS / #1 Pradžia. Tikslai ir uždaviniai

logo2

Pirmas įrašas, todėl apie viską nuo pradžių. Puslapio adresas, o tuo pačiu ir pavadinimas, aiškiai nurodo, kad pradedam nuo nulio ir bandysim pasiekti kaip įmanoma daugiau ir aukščiau. Pagrindinė tema bus – Google adsense servisas (bet vien ties šia tema neapsistosiu). Šiame reikale esu visiškai žalias, perskaitęs kelis straipsnius ir susidaręs šiokią tokią nuomonę. Jei pradėsit kapstyti suprasit, kad informacija internete yra labai skirtinga, vieniems tokiu būdu gautos pajamos yra lengvas grobis, kitiems nepasiekiami toliai, kad ir kaip besistengtų. Prisipažinsiu nepasižymiu ypatingu kantrumu ir galbūt greitai nepasiekus rezultatų rankos ims svirti, bet tikėkimes, kad pavyks save tinkamai užmotyvuoti. Tam reikalui, manau, padės iškelti tikslai ir tinkamai suformuluoti uždaviniai. Svarbu sugalvoti realiai pasiekiamus tikslus ir uždavinius.

Tikslai

Tikslais įvardinsiu globalius rodiklius, kurios norėčiau pasiekti iki tam tikro termino (šiai dienai tebūnie iki metų galo)

#1 Pasiekti 100 unikalių lankytojų per dieną rodiklį
#2 Uždirbti 10 eurų iš adsense
#3 Publikuoti 50 įrašų
Uždaviniai

 Uždaviniai – smulkesni žingsniai skirti pasiekti aukščiau išvardintus tikslus.

#1 Užregistruoti domeną (įvykdytas)
#2 Užsiregistruoti svetainės talpinimo sistemoje (įvykdytas)
#3 Užsiregistruoti adsense sistemoje
#4 Įdiegti skaitliuką lankytojų stebėjimui
#5 Nuolatinis tūrinio atnaujinimas
#6 Nuolatinė puslapio priežiūra ir aptarnavimas.

Struktūra

Kaip jau minėjau šioje srityje esu žalias, todėl bandysiu skaityti, gilintis ir daryti, o čia aprašyti kiekvieną savo daugiau/mažiau svarbų žingsnį ir dalintis naudinga tam tikram etape informacija. Visi įrašai susiję su pagrindinę puslapio tema bus žymimi „haštag“ ženklu (#) su atitinkamu eilės numeriu, nesusiėję straipsniai (manau, kad ilgainiui tokių bus) numeruojami nebus.

Pradedam.

One Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *