12 years a slave | 12 vergovės metų

Home / Cinema / 12 years a slave | 12 vergovės metų

Jei neklystų 5 oskarus laimėjęs filmas ir dar pričiupęs kelis Auksinis gaublius. Tikrai vertas dėmesio, tikrais faktais paremtas filmas apie, kaip jau aišku iš pavadinimo, vergovę. Apie juodaodžius, kurie vergvaldžiams buvo tiesiog kaip eilinis daiktas, su kurio gali elgtis kaip nori. Gali parduot, gali atiduot, gali pakart. Eilinis daiktas.

Labai gera vaidyba ir nors filmų apie senovę nelabai mėgstu šitas susižiūrėjo labai lengvai. Keista buvo, kai pamačiau B. Pittą tokiam mažam vaidmenyje, nors suvaidino jis vieną reikšmingiausių epizodų, bet matyti Pittą ne pirmu ir net ne antru aktorium yra keista, kas dar kartą parodo, kad filmas tikrai geras ir ne toks aktorius panoro nors kiek prie jo prisidėti.

O filmas pasakoja apie juodaodį, kurį pagrobė ir pardavė į vergiją, nors iš tikrųjų jis buvo laisvas ir tai buvo padaryta neteisėtai.Tiesiog jį supainiojo su kitu pabėgusiu vergu. Ir kol tiesa išaiškėjo kaip jau aišku iš pavadinimo praėjo 12 metų. 12 years a slave tapo jo parašytos knygos pavadinimu.

Vertinimai: imdb – 8.2 , obuolys.lt – 76, Aš – 8.5

Traileris:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *