Tadas Blinda

Home / Cinema / Tadas Blinda

Nu ką špyga taukuota aš taip manau 🙂 Pažiūrėjau vakar baisingai išreklamuotą lietuvių sukurta nuotykių filmą „Tadas Blinda. Pradžia“.

Galiu pasakyti, šiek tiek nuvertindamas (o gal objektyviai žiūrėdamas) lietuvių kino industriją, kad kaip lietuviams tai visai neblogai.

Žvelgiant į šitą filmą kaip į kokį „holivudinį“ veikalą tai daug pagyrų žodžių bent jau aš nepasakyčiau. Scenarijus – Robinas Hudas, pats veiksmas irgi nieko jau tokio nematyto ir neregėto.

Aišku labai fainai, kai žiūri filmą ir matai Lietuvos gamtą ir suvoki, kad čia tikrai gražu ir, kad filmuota viskas kažkur čia netoliese ir rodoma jau apie porą savaičių, o didžiulė kino salė vis dar pilna.

Kaip bebūtu, manau, kad tikrai verta nueiti į šitą filmą, paremti kūrėjus, kad nesustotu ir žiūrėk ateityje dar ką nors rimtesnio sukursim. Įdomu pamatyti, įvertinti ir susidaryti savo nuomonę.

Patiko dar juokas iš filmo, kai rusų karininkas juokies iš Blindos pavardės:

–       Что, это за фамилия такая „Блин Да, Блин Нет“ 🙂  

Vertinimai: imdb – 8.8 (nelabai objektyvu, tik 507 balsai), obuolys.lt – 73, Aš – dedu 8.

Dar nepaminėjau, kad tikrai patiko filmo muzika. Aišku labai jau buvo išreklamuotas Sindikato gabalas „Žaibo rykštė„, bet man žymiau labiau patiko jau seniau girdėta Ievos daina „Raudoni vakarai“, pasiklausykit:

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=3YiPZxTaItE]

3 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *