Source code | Išeities kodas

Home / Cinema / Source code | Išeities kodas

Gal nemažai atsilieku nuo įvykių, bet tik vakar peržiūrėjau Source Code. Šiaip geras intriguojantis filmas ir išlaiko įtampa iki pabaigos, bet man po peržiūros iškilo daugiau klausimų nei gavau atsakymų.

Siužeto gal ypatingai nepasakosiu, bet, manau dauguma žiūrėjot tai šiaip klausimus savo įvardinsiu, gal kas man paaiškins.

Tai visu pirma absurdiška pasirodė tai (nu aišku čia fantastika čia viskas įmanoma), kad jis galėjo nugyventi  to mirusio vyruko paskutiniąsias 8 gyvenimo minutės. Čia viskas tvarkoje ten ale trumpalaikė atmintis ir taip toliau ne taip sunku įsivaizduoti. Bet aš kiek suprantu ta atmintis turi būti būtent to vyruko, o ne kažkokia įsivaizduojama. Nes kai jis išlipa iš traukinio iš kur jis gali atgaminti, visą stotį ar kaip antram epizode pati teroristą ir dar įsidėmėti jo mašinos numerį. Juk tos trumpalaikės atminties savininkas tai šito nematė ir atsimint nu niekaip negalėjo.

Kitas dalykas čia kiek suprantu jis parašė tą SMS žinutė iš praeities kuri kaip ir nukeliavo į ateitį, kur traukinyje tik ką buvo rastas tas prirakintas teroristas irgi kažkaip bull shit man čia buvo. Ir negana to jis liko ten toje ateityje su ta Kristina ir su kito žmogaus tapatybe, ar gal kai jie ten prie to veidrodinio lašo sustojo tai toliau jis ten ir nebegyveno?

Ir kiek supratau tai besibaigiant filmui ir gavosi, kad tą ateitį jis pakeitė ir ta programa net nebuvo dar išbandyta, bet jam tas negras (pardon afroamerikietis) mokslininkas sakė, kad programa pakeisti laiko (t.y. keliauti į praeiti neleidžia), na čia aišku gal ir galima nurašyti į tai, kad programa ale nauja ir testuojama ir jis pats ten normaliai nežino.

O tada dar vienas dalykas, jeigu čia jau taip viskas gerai pavyko, kodėl pačio šito kapitono nenusiuntė į jo praeitį ir nepadarė taip, kad jis išgyventų tame Afganistane ir būtų sveikas kaip ridikas ir apskritai negulėtų ten beveik miręs.

Ir plius dar gi Gudwin aparatus palaikančius tą jo gyvybę atjungė realiam pasaulyje, o ne jo sugalvotam, tai kaip jis čia liko nemiręs.

Žodžiu va tokie įspūdžiai. Bet jei tiek klausimų ir taip norėjosi įsigilint reiškias neblogas visai filmas 🙂

Vertinimai: imdb – 7.6 , obuolys.lt – 79, Aš – 8.5 .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *