Scrubs | Daktariūkščiai

Home / Cinema / Scrubs | Daktariūkščiai

Dar vienas serialas, kuri pabaigiau žiūrėti.  Po to kai pabaigi žiūrėti serialą ypač tokį ilgą ir dar kai žinai, kad jis daugiau nebefilmuojamas tai kažkaip gaila pasidaro, nes kažkaip prisiriši prie jo. Prieš tai du žiūrėti tai dar turės rudenį naujų epizodų, todėl yra ko laukti, o šitas viskas pasibaigė.

Kas nematėt tai serialas apie jaunus daktarus, na pradžioje jie buvo tik rezidentai (ar internai nežinau kaip čia teisingai), o po to tapo daktarais. Mačiau kažkada, kad TV6 rodė šitą serialą tai gal kas busit matė.

Vėl gi trumpos serijos po ~20 minučių ir daug humoro. Gal iš visų trijų peržiūrėtų serialų mažiausiai patiko, bet laiko prastūmimui tikrai neblogai. Aišku be pagrindinių herojų yra nerealus personažas Todas, kuris penkis moka duoti įvairiausiai, tiek sau pačiam tiek telepatiškai tai dar kaip nors. Pažiūrėkit patys:

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=k_AzCm8Vass]

Dar vos nepamiršau nerealaus valytojo personažo, jis irgi gėris 🙂

Serialų nevertinu nes sunku vertint kaip viena visumą, viena serija gali būti geresnė, kita blogesnė. Pasakysiu tik, kad užskaitau. Kokį dar serialą parekomenduosit?

2 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *