The Big Bang Theory

Home / Cinema / The Big Bang Theory

Senokai nerašiau, kažkaip nebuvo noro arba nebuvo apie ką. Priedo dar nemažai laiko „suvalgydavo“ ne blogo rašymas, o serialo žiūrėjimas.

Taip taip The Big Bang Theory yra būtent serialo pavadinimas, kurį dabar intensyviai žiūriu. Per porą savaičių jau įpusėjau trečiąjį sezoną, kuris yra paskutinis pilnas ir berots jau yra nemažai ketvirtojo sezono serijų.

Serialas apie moksliukus, botanikus, mėmes ir šiaip nevykėlius. Kuriems kartais pasiseka, bet kartais ir visai ne. Labai juokingas yra pagrindinis herojus Šeldonas, jau net vardas man toks juoką sukeliantis. Super duper protingas žmogus, tačiau jis savo protą taiko visur gyvenime, santykiuose, renkant komiksus ir t.t.

Dar geras dalykas, kad serijos trunka vos po 20 minučių, todėl valgant ar vietoj pertraukėlės pažiūrėti labai labai liuks. Stilius iš tikrųjų kiek primena Draugus (Friends), toks lengvas, juokingas serialas. Žodžiu labai labai rekomenduoju. Pasijuokt yra iš ko.

Šį kartą vertinimų nebus, nes čia serialas ir įvertinti kaip visumą kiek sudėtingiau, priedo dar tik įpusėjau trečiąjį sezoną, todėl negaliu vertinti viso serialo 🙂

Kelios ištraukos (deja neduoda žiūrėti tiesiai pas mane teks keliauti į youtubą):

Čia Šeldonas gavo Kalėdinę dovaną iš Penny. Nebloga reakcija gavus servetėlę su parašu:

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=mlhHTdDqoBc]

O štai čia Šeldonas „išrado“ draugystės algoritmą:

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=k0xgjUhEG3U]

2 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *