Du Oskarų nominantai

Home / Cinema / Du Oskarų nominantai

Kas dar nežinot tai šią savaitę buvo paskelbti Oskarų nominantai, dėl geriausio filmo vardo varžysis  „Karaliaus kalba“, „Socialinis tinklas“, „Tikras išbandymas“, „Juodoji gulbė“ (Black Swan), „Kovotojas“ (The Fighter), „Pradžia“, „Vaikams viskas gerai“ (The Kids Are All Right), „127 valandos“ (127 Hours), „Žaislų istorija 3“ (Toy Story 3) ir „Vinterio kaulai“ (Winter’s Bone).

Paryškinau tos filmus, kuriuos jau spėjau pamatyti. Paskutiniai du, kuriuos dabar ir aprašysiu yra The Kids are all right ir Black Swan.

1. The Kids are all right | Vaikams viskas gerai

Keistas filmas apie keistą šeimą. Tai yra dviejų mamų šeimą, jos turi du vaikus sūnų ir dukrą, kuriems parūpo kas gi yra jų tėvas, nes jie buvo neįvaikinti, o jų mamos pasinaudojo donoro sėkla.

Tai vat ir filmas apie tą ieškojimą ir suradimą. Tik keistai, kad toks vyrukas jau suaugęs, bet dar be šeimos taip gerai priima tiek vaikus tiek mamas, kažkaip nežinau ar norėčiau taip iš niekur nieko kaip iš giedro dangaus :).

Šiaip keista ausiai klausyti kai šneka vaikai ir sako ką nors panašaus į „bet tai mūsų mamos bus prieš“.  Žodžiu pažiūrėti verta, bet Oskaro neduočiau.

Vertinimai: imdb – 7.3, obuolys.lt – 90, Aš – 8.  

2. Black Swan | Juodoji gulbė

Kažkaip daug šneku (bent jau mano aplinkoje) sukėlęs filmas. Vieniems labai patiko, kitiems nelabai arba ne iki galo suprato. O man tai šiaip patiko.

Įdomu buvo stebėti tą „šyžą“ užėjusią pagrindinei veikėjai (Natalie Portman). Ji yra balerina, kuri po daugelio triūso metu gavo labai gerą vaidmenį. Ji vaidins gulbę karalienę! Pats baletas manęs šiaip nežavi (dar turbūt nesuaugau), bet tai yra tikrai sunku (ypač ant pirštu stovėt 🙂 ). Tai va gavo ji tą vaidmenį ir kažkas galvelei mūsų gulbės susisuko.

O čia dar visokios intrigos, šmeižtas ir t.t. Yra vietų kurių iki galo irgi nesupratau, bet pažiūrėti tikrai buvo verta, siūlau. Bet dėl Oskaro vėl gi nežinau, turiu savo favoritą, bet kaip ir praeitais metais jaučiu neatspėsiu. Kaip bebūtų šitas labiau vertas gauti Oskarą, nei aprašytas aukščiau.

Vertinimai: imdb – 8.5, obuolys.lt – 90/87, Aš – 9

O kadangi užsiminiau apie savo Oskaro favoritą tai šiais minutei galiu atskleisti, kad tai Inception („Pradžia“), bet dar nematęs penkių nominantų taigi nuomonę galiu ir pakeisti. Dabar labai viliuojos pažiūrėti „Karaliaus kalba“ (The King’s Speech) ir „The fighter“, pirmą dėl to, kad išgirtas ganėtinai ir gavęs auksinį gaublį už geriausią vyro vaidmenį ir maža to dar yra dvylikos Oskarų nominantas, o The fighter, nes šiaip manau turėtų man patikti, kaip, kad Imtynininkas (The Wrestler).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *