Du filmai

Home / Cinema / Du filmai

Seniai žiūrėjau filmus ir seniai jos aprašiau. Apskritai seniai kažką rašiau į blogą. Na matot laiko kažkaip vis pritrūksta arba pritingiu, bet praeitą savaitę pažiūrėjau net du filmus tai pasidalinsiu įspūdžiais.

1. Trys įtemptos dienos | The Next Three Days. Žiūrėjau kine nieko apie filmą negirdėjęs ir jokios nuomonės nesusiformavęs. Papirko trumpas aprašymas ir Russell Crowe pagrindiniame vaidmenyje.

Filmo siužetas rutuliojasi aplink vieną šeimą. Pagrindinio herojaus žmona yra suimama, neva už žmogžudystė. Iki filmo pabaigos taip ir neaišku padarė ji tą ar ne. Vyras visais būdais bando ją ištraukti, iš pradžių teisiniais veiksmais, po to atsimušęs į sieną, kurpia pabėgimo planą verta „Kalėjimo bėglių“, čia ir verda visas veiksmas, kuris visai patiko ir neprailgo. Kaip istorija baigėsi pažiūrėkit patys.

Vertinimai: imdb – 7,4, obuolys.lt – 70/98 , Aš – 8

2. The town| Miestas

Žiūrėjau šitą filmą valydamas klaviatūrą (išiminėjau kiekviena mygtuką) dėl to galbūt jo nesupratau taip kaip turėjau ir gal praleidau esminės vietas.

Filmas apie bandą plėšiančia bankus ir inkasatorius. Net nežinau ką dar pridurt. Vienas pagrindinių bandos narių panoro išstoti, mat įsimylėjo savo buvusią auką (banko darbuotoją). Šiaip įvairus planai ir taktikos kaip apvogti banką buvo lyg ir neblogi ir įdomus. Žodžiu aprašymas ne koks šio filmo, bet įvertinimai geri tai pasižiūrėkit ir man papasakosit.

Vertinimai: imdb –  7.9, obuolys.lt – 93/85, Aš – 6.5

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *