Keli filmai

Home / Cinema / Keli filmai

1. Dog Pound. Neblogas filmas apie jaunus vyrukus, kurie dėl tam tikrų aplinkybių atsidūrė kalėjime. Vienas bando prasimušti į lyderius, kitas tik maldauja, kad greičiau baigtųsi skirtas laikas.

Kažkaip patinka man filmai apie kalėjimą, bet pačiam į jį visai nesinori. Yra šiokia tokia doze žiaurumo, bet ko dar tikėtis iš kalėjimo. Jei kažkokio labai ypatingo siužeto ieškot tai nerasit jo, bet susižiūri smagiai.

Vertinimai: imdb – 6.8, obuolys.lt – nevertinta, Aš – 8.

2. The Shawshank Redemption | Pabėgimas iš Šoušenko.

Dar vienas filmas apie kalėjimą. Šitas jau visai ne naujas, o 1994 „gamybos“. Didelė paskata jį peržiūrėti buvo tai, kad jis jau ilgą laiką stypso imdb topo viršūnėje.

Čia jau toks rimtesnis siužetas, neblogi aktoriai (pvz. M. Freeman ) ir gal net kitoks pačio filmo „kalibras“. Dabar pagalvojau, kad yra bendro su Prison Break, na aišku jau vien iš to, kad Šoušenkas yra kalėjimas ir pavadinime figūruoja pabėgimas. O dar jei pridurt, kad pagrindinis veikėjas irgi toks ne pėsčias kalinys, o toks protingas bankininkas tai išvis nemažai panašumo.

Na galbūt pirmos vietos aš šitam filmui neduočiau, bet geras filmas ir tikrai nenusenęs.

Vertinimai: imdb – 9.2,  obuolys.lt – 98, Aš – 9.

3. You Don’t Know Jack | Nepažįstate Džeko

Rimtas filmas ir dėl to, gal kiek nuobodus pasirodė, vienas geras jo dalykas tai, kad privertė susimastyt. Kitas kai po to pasidomėjau, kad tikrais faktais paremtas.

Pagrindinė filmo idėja – eutanazija būti jai ar nebūti, pats viso filmo metu galvojau už aš ar prieš. Tarkim žinau, kad Olandijoj tai yra legalu (aišku, o kas ten išvis nelegalu 🙂 ). Tačiau tam, kad būtų tau padaryta eutanazija, tu turi kol sveikas pasirašyti sutartį, kad sutinki ir t.t. Ir tai turi padaryti būtent sveikas, o ne ten prikaustytas jau prie lovos ir t.t.

O šito filmo herojus yra Jack Kevorkian, kuris padėjo žmonėms mirti ir todėl buvo pramintas Daktaru Mirtim. Beje šitas veikėjas vis dar gyvas yra ir krūva jo interviu ir kitokių video youtubėj.

Šiaip jeigu yra noro padiskutuoti ta tema tai laukiu komentaruose.

Vertinimai: imdb – 8, obuolys.lt – nevertino, Aš – 7.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *