Trys filmai

Home / Cinema / Trys filmai

Mažiau pastaruoju metu filmų žiūriu ir vis nepataikau ant tokių apie kuriuos norėtųsi atskirą įrašą daryti. Per šią savaitę peržiūrėjau trys, tai trumpai aprašysiu savo nuomonę ir tiek.

1. Cemetery Junction – filmo siužetas vyksta jei neklystu 1976 metais nedideliam Anglijos miestelyje. Pasakojama apie trys draugus, kurie iš tikrųjų yra skirtingi, vienas „rabotiaga“, kitas nenori tokiu būti ir mušasi į viršu, trečias gi tiesiog toks jų priedas sakyčiau. Po to atsiranda dar mergina ir čia aišku geriems sekasi. Ir viskas gan banalu. Na pieš miegą vietoj knygos galima pažiūrėti.

Vertinimai: imdb: 7,1, obuolys.lt – nerertinta, Aš – 6.

2. Salt | Druska

Vakar forum cinemas buvo pigūs kino bilietai tai nuėjom pažiūrėti naujo Angelinos Jolie filmo. Kažko ypatingo nesitikėjau tai nieko ypatingo ir negavau. Filmas apie šnipus. Šiaip galėjo padaryti neblogą filmą, bet atrodo pergudravo patys save kūrėjai. Filmo eigoje viskas per daug dažnai  keitėsi ir į skirtingas pusės. Šiaip čia tikrai geras filmo bruožas, bet čia kažkaip viskas aplink vieną tašką labai vartėsi ir galiausiai tai net nusibodo ir po to dar gale taip ir nesupratau kas gi ji vis dėl to tokia.

Vertinimai: imdb: 6.6 , obuolys.lt: 27/66   , Aš – 6.

3. Once | Karta – vakar dar prieš miegą pabaigiau žiūrėti. Toks net nežinau ramus filmas apie gatvės muzikantą, kiek save nuvertinantį gal. Baigėsi viskas vėl gi neutraliai nei gerai nei blogai. Šlovės jis negavo, bet išvažiavo jos užsitarnauti pavyks jam ar nepavyks jau pats žiūrovas turi sumastyti. Vienas geras dalykas šito filmo tai muzika. Buvo keli kiti garso takeliai, bet tas pagrindinis, jėga, parodysiu įrašo apačioje.

Vertinimai: imdb: 8 , obuolys.lt: 90/92, Aš – 7.

Na ir desertui kaip sakiau Once soundtrack’as:

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=CoSL_qayMCc&feature=fvw]

4 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *