Inception | Pradžia

Home / Cinema / Inception | Pradžia

Kaip ir sakiau apsilankiau vakar su Kristina išgirtame (daugelių atvejų) filme. Ir ką? O gi belenkaaaaaip patiko, tikrai vienas geriausiu (jei ne pats geriausias) filmas kurį kada nors mačiau.

Ant tiek prikausto ir užburia ir ant tiek reik palaužti galvą, kad nesusimaišyti tarp sapnų, pabudimų ir viso veiksmo. Beje veiksmo irgi netrūko tokio kitoniško. Bėgiojimo sienom ir t.t.

Pagrindinį vaidmenį filme atliko Di Caprio ir antras filmas per gana trumpą laiką su jo (pirmasis –  Kuždesių sala), kuris labai labai patiko ir paliko įspūdį.

Siužetą aprašinėti nežinau ar verta, nes perpasakoti jį sunkoka, bet jo vingiai ir painumas tikrai labai jėga. Juolab, kad tą painumą jei žiūri atidžiai perkąsti tikrai įmanoma. Belekoks respektas scenarijaus autoriui ir režisieriui Christopher Nolan, nes tikrai taip susukt tai reikia talento.

Po tokio filmo tikrai galima pradėti bijoti sapnuoti, o tai dar ištrauks kas nors iš tavęs visą tavo slaptą informaciją, antrame, trečiame ar dar kokiam gilesniam sapno lygyje. Aišku jei nežinot apie ką filmas tai šitie mano rašymai apie sapnus ir jų lygius yra visiškai nesuprantami, todėl reikia pamatyti. Ir reikia būtinai. Susitiksime sapne.

Filmas tikrai nurauna stogelį. Daug gerų idėjų yra, patiko man apie piktą pasąmonę ir  sapnų architektus ir t.t..

Pabaiga beje irgi neeilinė kaip ir visas filmas, nes ją praktiškai gali sugalvoti pats sau tinkamą, aš su savo skepticizmu sugalvojau nelabai palankią pagrindiniam herojui, na bent jau pagal visą koncepciją ir kaip aš supratau tą realaus gyvenimo ir sapnų ryšį turėjo būti taip. Bet nuspręskit patys.

Pamatyti – būtina

Vertinimai: imdb – 9.2, obuolys.lt – 97/89, Aš – 10 (!)

10 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *