Avatar | Įsikūnijimas

Home / Cinema / Avatar | Įsikūnijimas

Na ką neatsilaikiau spaudimui ir aš ir pažiūrėjau visų matytą, pamėgtą, kritikuotą ir abejingų nepalikusį filmą keistu pavadinimu Avatar.

Buvau nusiteikęs tikrai ganėtinai skeptiškai, tačiau filmas maloniai mane nustebino. Nepatinka man įvairaus plauko fantastika ir kitokios labai ryškiai išreikštos pasakos, ypač kas susiję su kosmosu, erdvėlaiviais ir panašiais dalykėliais.

Vienareikšmiškai galiu pasakyti, kad filmas kitoks. Yra daug naujų idėjų. Ypač patiko man tas plaukų prijungimas prie visko, galima padaryti lozungą „Plaukai – connecting people“.

Dar geras tas aparatas, tas robotas į kurį įlendi ten rankas sukiši ir robotas juda pagal tavo judesius, tik neaišku man liko kaip kojos jo juda. Bet norėčiau su tokiu pasidraskyt.

Aišku pati kovos gėrio su blogio idėja yra tikrai gan nuvalkiota ir jokių ypatingų siužeto vingių neišvydau, bet nežinau filmas paliko gerą įspūdį ir tas banalumas šį kart visai netrukdė.

Bet kokių atvejų patinka jums fantastika ar ne, šitas filmas yra iš kategorijos „Must see“. Žodžiu patariu pažiūrėti, o tada jau galima reikšti savo nuomonę.

Vertinimai: imdb – 8.6, obuolys.lt – 72/90, Aš – 9.5(!)

12 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *