The Secret | Paslaptis

Home / Cinema / The Secret | Paslaptis

Dar vienas filmas iš serijos įdomioji dokumentika. Šitas pasakoja apie pasąmonę ir jos galią. Pasakojamas traukos efektas; kaip žinome didžiausia ir labiausiai „paplitusi“ jėga yra traukos jėga. Tai čia irgi aiškinama, kad mes mąstydami skleidžiam tam tikrą dažnį ir traukiam prie savęs savo mintimis įvykius ar daiktus apie kurios galvojame.

Daug vietų filme kur taip ir norėjosi sakyti „Bla bla bla vyruti“. Yra gal kažkiek gerų minčių, bet tai yra tiesiog savaime suprantama, manau. Jei mastai pozityviai ir tarkim atsitikus kažkam blogam, imkim pravažiuojanti mašina aptaško tavo švarias kelnės tai jei rėkt pradėsi, kad gaidys ir lopas yra vairuotojas tai dar ir į makaulę netyčia gausi, o mąstysi pozityviai, maždaug, kad visiems pasitaiko ir nekvaršinsi sau galvos tai ir nuotaikos nesusigadinsi ir tikriausiai dar per tą dieną kažką gero nuveiksi.

Tiesiog viskas gan primityvų iškeli sau tikslus ir jų sieki, per vieną dieną nieko negausi. Aišku jei daugiau galvosi, galbūt gausi tą greičiau, nes automatiškai labiau tas bus įstrigę galvoje ir vis labiau norėsi to ir darysi viską, kad tai turėti.

Net nežinau ką galima apie šitą traukos teoriją plačiau pakomentuoti, nes man ji tokia gan absurdiška. Čia nebent yra paprasčiausios gyvenimo tiesos, galvosi, kad viskas šūdas tai ir turėsi tą šūdą. Tiek pamąstymų.

Vertinimai: imdb – 5,3, obuolys.lt – nepateikia duomenų, Aš – 5.

TheSecretLogo

2 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *