Inglourious Basterds | Negarbingi šunsnukiai

Home / Cinema / Inglourious Basterds | Negarbingi šunsnukiai

Tik vakar peržiūrėjau šitą filmą apie kurį jau senokai visi šneka. Vieniem jis pasirodė labai geras, kitiem per žiaurus, kitus tiesiog neužkabino. Man tai filmas tikrai pasirodė geras ir vertas dėmesio.

Pats siužetas labai geras ir įdomiai pristatytas. Patiko tas filmo „suskaldymas“ dalimis, tada kažkaip gan ilgas filmas visai neprailgsta, na aišku turbūt ne vien dėl to suskaldymo. Apie patį siužetą tai galiu pasakyti, kad užkabinantis ir toks verčiantis istoriją aukštyn kojom, jau gaunas čia ne žydų genocidas, o toks savotiškas mini nacių genocidas.

Apie aktorius irgi atskirai noriu pasakyti. Labai nerealiai suvaidino (kaip jau tapo įprasta) Bradas Pittas, kuris vaidino žydų grupuotės vadeivą Aldo Apači, bet dar nerealiau suvaidino Christoph’as Waltz’as. Jis vaidino nacį – žydų medžiotoją ir darė tai labai įtikinamai, kartais buvo labai juokingas, kartais žiaurus. „Respectukas“ jam už tai.

Na žodžiu nepilstant iš tuščio į kiaurą galiu pasakyti, kad filmas tikrai labai geras ir siūlau pažiūrėti. Judam prie vertinimų (būgnai, fanfaros ir konfeti).

Vertinimai: imdb – 8,6, obuolys.lt – 78/81  (kritikai/žiūrovai), Aš – tarp 8,5 ir 9 🙂 na gerai imkim 8,8

inglourious_basterds_xlg

inglourious_basterds_02_1920

Dar pridedu „paskanauti“ soundtrackų iš filmo, šiaip klausant atrodo paprasta ganėtinai muzika, bet pačiam filme labai puikiai „limpa“ 🙂

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=YL3JSBXrFZs]

4 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *