Shrink | Shrink

Home / Cinema / Shrink | Shrink

Dar vienas peržiūrėtas filmas, bet deja ne pats geriausias. Labiausiai nuvylė tipiškai holivudiška „happyendiška“ pabaiga. Filmas apie psichologą arba netgi, kaip jį čia vadina, psichoanalitiką. Kas gasdina tai antras filmas iš eilės apie šios profesijos žmogų (The Wackness), kuriame psichologas rūko žolytę ir gan artimai bendrauja su žolytės prekeiviu.

Kas gan stipriai padeda filmui nebūti tokiu jau blogu, tai Kevin Spacey. Jau ne pirmas filmas ir ne pirmas vaidmuo, kuriame Spacey labai gerai atrodo ( American Beauty, K-pax ), bet šiaip pagalvojau, kad vaidmenys gan panašus. Tai pasimetęs turintis psichologinių problemų vyras, tai vyras apsimetantis, kad jis ateivis vien tam, kad neatsiminti praeities, o štai dabar ir psichologas pats turintis daugiau problemų nei jo klientai. Tai va čia turbūt vienintelis geras dalykas iš šito filmo.

O šiaip tai gan banalus filmiukštis nors ir gan lengvai susižiūrėjo, bet laukiau daugiau, kad kas nors pasikeis atsiras netikėtas posūkis. Įdomus personažai ganėtinai ir tokios pusiau nesusijusios jų istorijos ir atrodo tikrai buvo galima kažką daugiau iš viso šito išspaust, bet deja.

Vertinimai: imdb – 7,0 (vertino tik 903 žmonės), obuolys.lt – vertinimo nepateikė, aš vertinu 6 balais.

shrink-poster

650179bc-7b0d-441d-8547-cea5f9eb503b.hmedium

24 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *