One Flew Over the Cuckoo’s Nest | Skrydis virš gegutės lizdo

Home / Cinema / One Flew Over the Cuckoo’s Nest | Skrydis virš gegutės lizdo

Ir dar vienas filmas, bet po šito jau turbūt bus kažkokia pauzė vėl. Tiesiog taip užpuolė, kad per trumpą laiką net tris filmus peržiūrėjau.

Nors man nelabai būdinga, bet peržiūrėjau gan seną filmą, net 1975-ųjų metų gamybos. Net  Jack’as Nicholson’as čia dar gan jaunas atrodo. Filmas gan tragiškas ir tikroviškas. Visas filmo veiksmas vyksta psichiatrinėje, kur atsiduria ir pagrindinis veikėjas. Gal per klaidą, gal ne, šitą gydytojai dar turi nuspręsti.

Įdomus ir įtraukiantis siužetas, įdomus „psichų“ elgesys ir šiaip tikrai įdomu žiūrėti ir netrumpas filmas (net ir senas) visai neprailgsta. Net nežinau, kokia yra pagrindinė filmo mintis, draugystė, laisvės troškulys ar dar kas. Vėl gi kitokia filmo pabaiga, su savotiškai keistu „happy end’u“, net labai netikėtu ir gal net tik pusiau happy :).

Na žodžiu man tikrai patiko ir iš pastarųjų žiūrėtų filmų, manau geriausiai. Tikrai labai siūlau pažiūrėti, kas mėgsta rimtesnius filmus. Yra apie ką pagalvoti. Labai matos, kaip vienas žmogus gali paveikti kitus. Okey vertinam.

Vertinimai. Imdb skiria, net 8,9 balo (!) tikrai daug, obuolys.lt irgi neatsilieka – 80/97 (kritikai/žiūrovai), Aš – nepatikėsit, bet rašau net 9, na jei neapvalinam tai ir 9,2 galiu duot drąsiai. Tiek.

one_flew_over_the_cuckoos_nest_ver1

OneFlewMcmurphyChief

8 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *