Closer | Arčiau

Home / Cinema / Closer | Arčiau

Dar vienas filmas šiandienai, na net tiesa sakant jau net ir kita diena, t.y. naktis. Tiesa sakant žiūrint filmą vis kirbėjo mintis negi jis bus toks banalus?? Neee..

Tai gi filmas pasakoja apie gan banalią temą filmams, apie meilę. Apie įvairias figūras, kurios susidaro, dažniausiai būna trikampis, bet šį kart susidarė keturkampis. Viskas labai painu ir sudėtinga, bet turbūt realiam gyvenime irgi yra taip. Kartais reikia daryti sprendimus, kartais drastiškus.

Keistos istorijos, keista (netikėta) pabaiga. Rašytojas, striptizo šokėja, fotografe ir gydytojas. Kas tarp jų bendro? Keturkampis.

Keturi geri aktoriai, na geri ta prasme pripažinti ir žinomi. Nors man asmeniškai Julia Roberts niekad nepatikdavo, bet šiam filme visai normaliai „susižiūrėjo“. Be jos dar vaidina Natalie Portman, Judie Law ir Clive Owen, taip pat, manau, visiems žinomi aktoriai.

Anyway romantinė drama kaip žanras turbūt labiau skirta moterim, bet visai gerai susižiūrėjo ir vertinčiau tikrai gan palankiai. Siūlau pažiūrėti. Dabar verdiktas.

Vertinimai. Imdb – 7,4 , obulys.lt – 78 % (kritikai), Aš -8.

Beje labai užkabino filmo soundtrack’as. Įdedu žemiau paklausyt. Tiek.

closer

closer2

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=5YXVMCHG-Nk]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *