Tyson | Taisonas

Home / Cinema / Tyson | Taisonas

Prieš kelias minutes peržiūrėjau šitą filmą. Sunku vertinti ir kažkaip daug emocijų. Toks geras, kokybiškas, protingas ir įdomus filmas. Rašau ant „karštųjų“, bet tikrai labai patiko, galima sakyti visas filmas yra tiesiog vienas ilgas monologas su šiokiomis tokiomis pauzėmis, bet jis nei kiek neprailgo ir labai gerai susižiūrėjo.

Manau, visi žino kas yra Maikas Taisonas, jei panos ir moteriškaitės ir nežino, kad jis kelis kart buvo pasaulio bokso sunkiasvorių čempionas, bet, kad Holifildui apkandžiojo ausį turbūt žino dauguma. Po šito filmo supratau, kad Taisonas ne vien stiprus žmogus fiziškai, bet ir kaip asmenybė. Aišku gal čia specialiai buvo norima tokį įvaizdį sudaryti, bet jei ir taip tai puikiai pavyko.

Kaip gali jaustis, kai matai, kad vienas stipriausiu, baisiausiu ir nuožmiausiu kovotoju vos tramdo ašaras ir net negali pasakyti žodžio per gomuryje „užstrigusią“ emociją? Aš kažkodėl jaučiu pagarba jam ir turbūt žymiai didesnė nei prieš šitą filmą. Taip, jis nebuvo geras žmogus, jis ir pats tai žino ir pripažįsta. Taip jis sėdėjo kalėjime , nors jis ir sako, kad nekaltas buvo, bet kad ir buvo, jis atsėdėjo savo ir išpirko savo kaltę.

Kaip bebūtų sakyčiau filmas toks vyriškas ir siūlyčiau žiūrėti po vieną, o ne draugų kompanijoje. Kažkodėl taip paveikė mane šitas filmas taip daug minčių ir emocijų, bet kažkodėl nepavyksta visko sudėlioti visko į vietas ir perteikti visas mintis.

Vertinimai. Labai sunku vertinti, nes filmas visiškai kitoks. Čia yra biografija, čia yra žmogaus gyvenimas. Bet kaip bebūtų mano vertinimas yra tvirtas 9 (galbūt net daugiau?), tebūnie 9,2. Imdb vertinimas – 7,7 , obuolys.lt – vertinimų nepateikia.

tyson_600

tyson

12 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *