Funny games | Pakvaišę žaidimai

Home / Cinema / Funny games | Pakvaišę žaidimai

Vakar vakaro filmas – Funny games. Jau antrą kartą su Kristina filmą išrinkinėjom parduotuvėj pagal viršelį  ir aprašymą. Išrinkom kelis filmus ir du iš jų pažiūrėjom, tai dabar apie vieną po to apie kitą.

Funny games – tikrai neblogas filmas. Šiurpokas, žiaurokas  ir prikaustantis, bet.. Tas bet atkreiptas į vieną filmo vietą, kuri na niekaip neįsipaišo į bendrą filmo kontekstą, konkrečiai gal nepasakosiu, nes jei žiūrėsit tikrai pamatysit ir, manau, irgi nustebsit.

Net nežinau, kažkaip pikta ant filmo kūrėjų, kad sugadino visai gerą filmą įterpdami tokią sceną. Jeigu ji būtų pasibaigusi tik savo pradžioje būtų labai gerai, bet to nebuvo ir ji pakeitė viso filmą eigą ir suvokimą. Na žodžiu nepilstau iš tuščio į kiaurą, vertinimai:

Imdb -6,3, obuolys.lt – 64/70 (kritikai/žiūrovai) , Aš – 5,5.

P.S. Beieškodamas filmo paveiksliukų, aptikau, kad tai jau antra šio filmo versija. 1997 tas pats režisierius Michael Haneke jau buvo nufilmavęs tokį pat filmą su tokiu pačiu siužetu. Kiek suprantu tas filmas didesnio pasisekimo buvo sulaukęs ir matyt tai paskatino daryti jo „koverį“, bet net pagal vertinimus „koveris“ sulaukė mažesnio pripažinimo. Žinau, kad kai kurie filmai būna perfilmuojami ir pakoreguojami, bet, kad toks filmas ir to pat režisieriaus praėjus vos daugiau nei 10 metų, nesu girdėjęs.

funny_games_ver2

funny-games-evil-boys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *